Materiały pomocne

Niniejsza strona ma na celu pomóc przy niesieniu Wiadomości jaką zawiera Książka Anonimowi Alkoholicy.  Wiadomość to Program 12 kroków czyli: zbiór zasad duchowych, które stosowane jako sposób życia, mogą uwolnić od obsesji picia i dopomóc cierpiącemu, by stał się zdrowym, szczęśliwym i pożytecznym człowiekiem.

Materiały Pomocne

Materiały Audio

 • 22

  Maj                   
  2021

  Kobiety z Wielkiej Księgi
  Warsztat o Kobietach z Wielkiej Księgi. Warsztat odbył się na grupie Nowy Świat w Warszawie. Przybliża kobiety, których historie osobiste znajdziecie w książce Anonimowi Alkoholicy.
 • 26

  Maj                   
  2021

  Warsztaty 12 Kroków
  Niniejsze warsztaty mają na celu niesienie Wiadomości jaką zawiera Książka Anonimowi Alkoholicy dla Wspólnoty AA. Ta Wiadomość to Program 12 kroków czyli: "zbiór zasad duchowych, które stosowane jako sposób życia, mogą uwolnić od obsesji picia i dopomóc cierpiącemu, by stał się zdrowym, szczęśliwym i pożytecznym człowiekiem." (Fragmenty Książki "12 Kroków 12 Tradycji" przedrukowano za zgodą A.A.W.S., Inc. str. 17)

© www.wizjadlaciebie.pl - Niniejsza strona nie jest popierana ani zatwierdzona przez Serwis Anonimowych Alkoholików Służby Światowe. Istnieje wyłącznie dzięki prywatnej osobie jako część jego pracy Dwunastego Kroku, który wychodzi z inicjatywą pomocy alkoholikom, którzy nadal cierpią. Oficjalną stronę AA w Polsce znajdziecie tu: Anonimowi Alkoholicy Polska